Blog

Świąteczny klimat

7 grudnia 2016
Swiąteczny klimat

,,Last Christmas”


Budowanie strony pochłania wiele energii, ale kiedy z radia zaczęła płynąć nieśmiertelna piosenka zespołu Wham ,,Last Christmas” pomyślałam, że na moim blogu również powinien pojawić się świąteczny akcent. Ci, którzy odwiedzają moją stronę na Facebooku dobrze wiedzą, że można tam znaleźć wiele świątecznych inspiracji. W świątecznym blasku uwielbiam to ciepło oraz atmosferę, która wypełnia nas wszystkich. Mniej w nas złości i niechęci, a znacznie więcej nadziei i ochoty na pokonywanie barier. W końcu przed nami Nowy Rok, który może być tylko lepszy.

W blasku światełek


W mieście zaświecono uliczne iluminacje i zdałam sobie sprawę, że przede mną świąteczne obowiązki. Mam nadzieję, że i w tym roku pomogą mi Elfy. Dla tych, którzy mają ochotę oderwać się od świątecznej krzątaniny zapraszam do czytania kolejnych rozdziałów Szelestu skrzydeł i przygód Ady oraz jej anielskiego przyjaciela. Okazuje się, że dawanie drugich szans wcale nie jest takie łatwe, nawet jeśli ma się duchowego przewodnika w postaci Anioła Stróża.

Kilka słów


Mam nadzieję, że w świątecznej przerwie uda mi się dokończyć publikowanie Szelestu skrzydeł, a wy poznacie resztę niezwykłych przygód Ady i jej przyjaciel. Sama jestem ciekawa, jak skończy się ta historia, ale lubię sobie ją dawkować w małych ilościach. Czasami zastanawiam się, jakby to było gdybym ja na swojej drodze spotkała takiego wszystko wiedzącego Anioła. Wydaje mi się, że nie miałby ze mną łatwego zadania ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *