Blog

Cień blogera

21 listopada 2016
Cień blogera

Nowy rozdział Szelestu skrzydeł

 

Po kilku tygodniach przerwy wracam z nowymi siłami i oddaję do czytania trzeci rozdział Szelestu Skrzydeł. Ada znowu miała możliwość porozmawiania ze swoim tajemniczym przyjacielem. Jak się okazało miał on jej więcej do powiedzenia niż się spodziewała. Jeśli interesuje was historia zagubionej Ady i jej przyjaciela zapraszam do zakładki Szelest skrzydeł. Znajduje się tam kolejny rozdział niezwykłej przyjaźni, która zmieni nie jedno życie.

 

Niezwykła przyjaźń

 

Pisanie historii Ady jest samą przyjemnością. Okazuje się, że moi bohaterowie wiodą własne życie, a moim zadaniem jest jedynie ubrać je w słowa. Takie osoby możemy spotkać w sklepie lub na przejściu dla pieszych. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wielką tajemnicę mogą w sobie kryć. Wyczekiwane rozmowy, delikatne muśnięcia znaczą więcej niż wypowiedziane słowa. Przyjaźń to skarb, którego tak niewielu z nas docenia. Czasami w najmniej oczekiwanym momencie może nam dać znacznie więcej niż tylko uścisk dłoni. Liczę na wasze opinie i komentarze, aby moja praca była jeszcze bardziej przyjemna. 🙂


Od Autora

Opowiadanie jest dostępne za darmo i nie pobieram za nie żadnych opłat w związku z tym proszę o nie kopiowanie i nie rozpowszechnianie bez wiedzy autora. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *